Informacja o rekrutacji

  Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne powodujące zamknięcie szkoły wnioski o przyjęcie dzieci do klasy I naszej szkoły na rok szkolny 20/21 prosimy składać drogą elektroniczną tj. mailową lub wysyłanie wniosków na adres szkoły poprzez Pocztę Polską.

Informacja o Powiatowym Konkursie Ortograficznym "Żaczek"

  Szanowni uczniowie i nauczyciele!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Żaczek” organizowanym dla uczniów klas V, VI przez Szkołę Podstawową nr 2 w Tomaszowie Lubelskim. Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje na temat konkursu.

Żaczek - regulamin

Informacja o Wojewódzkim Turnieju Szkół Podstawowych w Szachach o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty

  Informujemy, że zgodnie z rekomendacją władz państwowych ws. zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 organizator Wojewódzkiego Turnieju Szkół Podstawowych w Szachach o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty, Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim, zdecydował o zmianie terminu zawodów planowanych na 24-25 marca 2020 roku.

Nowa data rozegrania zawodów zostanie podana w terminie późniejszym.

Poniżej zamieszczamy regulaminy zawodów dla poszczególnych grup wiekowych oraz kartę zgłoszenia.

Regulamin Kurator_2020_klasy_1-3

Regulamin Kurator_2020_klasy 4-8

KARTA-ZGŁOSZENIA

Informacja o dniu otwartym

  Zapraszamy w sobotę 7 marca 2020 r. rodziców i kandydatów na uczniów w progi naszej szkoły. Specjalnie dla kandydatów do klas pierwszych zorganizowane zostaną ciekawe zajęcia. Dzieci i ich rodzice będą mogli zwiedzić szkołę, wziąć udział w różnych warsztatach i zajęciach, poznać nauczycieli. Serdecznie zapraszamy, warto przyjść i zobaczyć, jak funkcjonuje nasza szkoła.

plakat dni otwarte 2020-kopia-2

Informacja o zapisach do pierwszej klasy

  Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ogłasza zapisy do pierwszej klasy szkoły podstawowej na rok szkolny 2020/2021.

Druki zgłoszeń o przyjęcie do szkoły są do pobrania na stronie internetowej szkoły (sp2tomaszow.pl)lub w sekretariacie szkoły.  Wypełnione zgłoszenia można składać w sekretariacie szkoły (ul. Żołnierzy Września 1) w nieprzekraczalnym terminie do 30 marca 2020 r.

Zgloszenie dziecka zamieszkałego w obwodzie szkoły

Podanie o przyjęcie dziecka do szkoły

Informacja o monografii gimnazjum

    Wydaliśmy książkę, która opisuje 20 lat działalności Gimnazjum nr 2 w Tomaszowie Lubelskim. Przypominamy w niej bogatą historię szkoły, sukcesy uczniów, realizowane projekty, działalność artystyczną, sportową, szachy, wycieczki itp. W monografii znalazło się dużo zdjęć, wypowiedzi gimnazjalistów, prac plastycznych. Na ponad 200 stronach odnajdziecie ducha i koloryt gimnazjum. Książce nadaliśmy tytuł „Życie jest szkołą”, bo przecież ciągle i wszędzie się uczymy. Monografię dedykowaliśmy naszym gimnazjalistom, którym towarzyszyliśmy w dorastaniu i odkrywaniu świata. Książkę można nabyć w dawnym sekretariacie gimnazjum u p. wicedyrektor Beaty Żukowskiej. Zachęcamy, zajrzyjcie na jej karty, może znajdziecie tam siebie, przyjaciół, może przeczytacie coś ciekawego.

Harmonogram konsultacji nauczycieli

terminy konsultacji nauczycieli

Informacje o warunkach ubezpieczenia

  Poniżej zamieszczamy informacje dotyczace ubezpieczenia uczniów:

036_NNW School Protect Karta Produktu 15.03.2019

036_OWU_NNW_School_Protect_0805_2019

karta+informacyjna_4212100748

Informacja o podręcznikach

  Informujemy, że podręczniki i zeszyty ćwiczeń w roku szkolnym 2019/2020 uczniowie wszystkich klas otrzymają w szkole (jako wypożyczone z biblioteki na rok). Rodzice powinni zakupić jedynie podręczniki i zeszyty ćwiczeń do religii, można to zrobić w sklepie religijnym przy kościele NSPJ w Tomaszowie. Poniżej zamieszczamy wykaz podręczników, z których będą się uczyły dzieci w poszczególnych klasach.

Wykaz podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2019-2020