SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
w Tomaszowie Lubelskim
Klasy I - III

„Dobrze Jemy” z Fundacją Szkoła na Widelcu

  Uczniowie klas I - III podjęli współpracę z Fundacją Szkoła na Widelcu. Uczestniczą w programie „Dobrze Jemy”, którego celem jest, przede wszystkim, edukacja w zakresie prawidłowego i świadomego żywienia oraz zachęcenie najmłodszych do gotowania.

Czytaj więcej »

Pierwszaki w lesie

  22 X 2020 r. dzieci z klas pierwszych, pod opieką wychowawczyń, wybrały się do lasu, na Siwą Dolinę. Tam, wśród drzew i szeleszczących liści poszukiwaliśmy oznak jesieni.

Czytaj więcej »

Najmłodsi świętują Dzień Edukacji Narodowej

  Tak uczniowie klas I-III świętowali Dzień Edukacji Narodowej. Było miło, gwarno i radośnie.

Czytaj więcej »

Wycieczka do Nadleśnictwa

  7 X 2020 r. uczniowie klasy III b pod opieką wychowawczyni Barbary Pazurek wybrali się na wycieczkę do Nadleśnictwa w Tomaszowie Lubelskim.

Czytaj więcej »

"Rozrzutny wróbel" w wykonaniu klasy III b

  5 X 2020  r. uczniowie z klasy III b wystawili przedstawienie pt. "Rozrzutny wróbel" dla pierwszoklasistów oraz dzieci ze świetlicy szkolnej.

Czytaj więcej »

Wizyta pierwszaków w bibliotece

  Październik jest Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Każdego roku, właśnie w październiku, swoją przygodę z biblioteką rozpoczynają uczniowie klas pierwszych.

Czytaj więcej »

Bieg po zdrowie klasy I b

  Korzystając z pięknej pogody i stosując się do zaleceń dotyczących wychowania fizycznego w dobie pandemii, klasa 1b wyruszyła na obiekty sportowe przy pięknych lasach Siwej Doliny pod opieką p. Wojciecha Przybyły.

Czytaj więcej »

Nagroda dla Basi

  Barbara Podoba uczennica klasy III a zdobyła II nagrodę w I Wojewódzkim Przeglądzie Prezentacji Multimedialnych uczestników 39. MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO.

Czytaj więcej »

Recytatorzy znów na podium

  Oto wyniki Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „W krainie wierszy” zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w naszym mieście. Nasi uczniowie znowu na podium.

Czytaj więcej »

Brawo, Marcel!

  Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Marcel Leńczuk z klasy III a zdobył I miejsce w XII Powiatowym Konkursie „Multimedialna opowieść o mojej miejscowości”.

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Facebook