SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
w Tomaszowie Lubelskim
Klasy I - III

Zdalna świetlica c. d.

  Zbliżają się Święta Wielkanocne, które obchodzone są na całym świecie. Zobaczcie, jak obchodzą je inne kraje i jakie mają ciekawe tradycje. Jak wiadomo, co kraj, to obyczaj.

Czytaj więcej »

Zdalna świetlica

  W związku ze zmianami w sposobie nauczania i edukacją on-line chcemy dzielić się z Wami naszymi inspiracjami dotyczącymi spędzania wolnego czasu w domu. Na najbardziej aktywnych uczestników zdalnej świetlicy czekają nagrody:-)

Czytaj więcej »

Dzień Otwarty już za nami

  7 III 2020 r. był Dniem Otwartym w naszej szkole, w związku z tym odwiedzili nas przyszli uczniowie wraz ze swoimi bliskimi. Oj, się działo!

Czytaj więcej »

Co to był za bal!!!

  20 II 2020 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla dzieci z klas I-III. Niewątpliwie, było to najbardziej wyczekiwane wydarzenie.

Czytaj więcej »

Serca, serduszka...

  Każdy dzień jest dobry, by zrobić coś miłego dla drugiego człowieka. 14 II Mały Samorząd Uczniowski oraz świetlica szkolna zorganizowali pocztę walentynkową dla młodszych uczniów.

Czytaj więcej »

Uczeń w roli nauczyciela

  Kreatywność naszych uczniów nie zna granic. W klasie III e cyklicznie odbywają się lekcje prowadzone przez dzieci.

Czytaj więcej »

"Doktor i jego zwierzęta"

  7 I 2020 r. w TDK-u odbył się spektakl dla uczniów klas I-III pt. „Doktor i jego zwierzęta” w wykonaniu aktorów z Narodowego Teatru Edukacji we Wrocławiu.

Czytaj więcej »

"Złota Gwiazdka" w wykonaniu trzecioklasistów

  17 i 18 XII 2019 r. uczniowie klasy III e pod kierunkiem wychowawczyni przygotowali miłą, świąteczną niespodziankę dla swoich bliskich oraz kolegów i koleżanek z klas I-III.

Czytaj więcej »

Wizyta Mikołaja w klasach I-III

  6 XII 2019 r. w naszej szkole pojawił się Mikołaj ze swym orszakiem, wywołując niemałe zamieszanie wśród młodszych uczniów.

Czytaj więcej »

Andrzejki z Samorządzikiem

  29 XI 2019 r. w świetlicy szkolnej obchodziliśmy andrzejki. Oj, się działo!

Czytaj więcej »

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
Facebook